Newborn focení

Jedná se aranžované fotografie vašeho novorozeného miminka. V ceně balíčku jsou také fotografie společné s vámi či sourozenci, pokud si to budete přát. 

Pro toto focení je nejvhodnější věk miminka do 14 dní od porodu. Objednání je nutné ještě v těhotenství a přesný termín focení se domlouvá nejlépe ještě z porodnice.

Focení probíhá v pohodlí vašeho domova. Přijedu za vámi a vše potřebné přivezu s sebou, nemusíte nic obstarávat, ani se nijak stresovat. Celé focení je přizpůsobováno vašemu miminku, maximálně se snažím zharmonizovat jeho rozpoložení s polohováním a focením, aby bylo vše přirozené a příjemné. Miminko má navíc v domácím prostředí veškerý komfort. V klidu ho můžete nakojit, přebalit a podobně. Ve vašem domácím prostředí vám nebude nic scházet a s focením se plně přizpůsobíme potřebám dítěte. 

Newborn lifestyle focení

Jedná se o focení miminka formou lifestylového focení přímo u Vás doma v prostředí, kde se cítíte nejlépe. Miminko je zachycené přirozeně, bez stylizace, v náručí rodičů, v postýlce atd. U tohoto focení si můžete vybrat, jestli chcete fotit čistě lifestyle, tedy pouze fotografie zachycující věrně Váš životní styl nezahrnující pózóvání ani rekvizity, nebo jestli chcete u některých použít pozadí (u společného focení). 

Pro toto focení je nejvhodnější věk miminka do 1 měsíce od narození. Objednání je možné nejlépe do 14 dnů od porodu. 

Focení je vhodné pro ty, kteří upřednostňují spíše přirozené zachycení chvil po narození miminka bez focení s aranžováním. Focení probíhá tam, kde budete chtít, většinou v ložnici, v pokojíčku, u okna atd. Není nutné nijak připravovat podmínky pro focení, Váš domov je zde ateliér. 

Standardní focení

Všechna ostatní focení opět probíhají u Vás doma nebo v exteriéru. Na všem se nejprve společně domlouváme. Místo v exteriéru si vybíráte Vy nebo navrhnu já sama. Záleží na ročním období, počasí atd. 

U těhotenského focení je ideální období pro fotografování 32. - 38. týden těhotenství. 

U narozenin je objednání nejvhodnější 14 dní před termínem, který je pro Vás schůdný s ohledem na datum narozenin. 


Boudoir v ateliéru

Boudoir je oslava ženské krásy! Je to styl focení zachycující ženskost, křivky, jemnost a smyslnost ženy. Nejedná se o erotiku či akt, ale o decentní fotografie, které mají za cíl pouze poodhalit kousek vaší smyslné stránky. Boudoir je vhodné pro všechny věkové kategorie. Žena je krásná v každém věku. Stačí jen zdůraznit přirozenou krásu každé z nás, umět zvýraznit přednosti a zakrýt nedostatky. Vždy záleží pouze na vás, jaký budete chtít výsledek. Fotografie mohou být lehce koketní, ale také decentní, jemné a křehké, vše může být zachyceno jen v náznacích, přesně tak, aby zbyl prostor pro fantazii, či více odhaleno pro oči někoho velmi blízkého ;). 

A co si vzít na sebe na takové focení? Ideální je vše, co probudí vaši ženskost. Vše v čem se budete cítit pohodlně, ale zároveň smyslně. Oblečení volte dle vaší představy o finálních fotografiích (romantické, sexy, ležérní,..) Např. nějaké pěkné spodní prádlo, body, košilku, ale i jednobarevný volný svetr, který vám bude padat přes rameno, či bílou/černou pánskou košili, můžete i šaty s odhalenými zády, zajímavě řešené, romantické atd. Pokud si nebudete jisté, napište a něco spolu určitě vymyslíme :).


Před objednáním si přečtěte, prosím...